Neden Biz?

En iyi fiyat Garantisi ile Türkiye çapinda 3000 KonaklamaTesisi

AdmTur.com kisiye özel bir tatil anlayisi ile farkli bir misyonda sizlere hizmet vermektedir. Bu sistemde AdmTur.com Sizlerden almis olduğu talepler doğrultusunda 3000 tesis seçeneği içerisinde sizin bütçe ve beklentilerinize en uygun Tatil seçeneğini Konaklama tesislerinden doğrudan sizin adiniza satin almalar yaparak size en uygun fiyat garantisi ile sunar…

Türkiye’ nin en büyük Otel arama sitesi
AdmTur.com En iyi otel firsatlarini bulabilmeniz için size 3000 konaklama tesisi seçeneği ile ücretsiz kisiye özel tatil danismanliği hizmeti vermektedir. Amacimiz gezginlerin ideal tatil planlari için en düsük fiyatli teklifi konaklama tesislerinden ve Tur operatörlerinden aracisiz direk almalarini sağlamaktir.

 

Nasil Rezervasyon Yaptiririm?
AdmTur.com sistemde yer alan konaklama tesisleri ile siz ve konaklama tesisleri arasinda doğrudan bağlanti kurmanizi sağlar. Siz bütçenizi ve tarihinizi belirtirsiniz AdmTur.com sizden aldiği bilgiler doğrultusunda beğendiğiniz konaklama tesisine sizin adiniza doğrudan teklifte bulunur. Tatilrotasi.com almis olduğu fiyat avantajlarindan sizi bilgilendirir. Teklifinizin olumlu karsilanmasi durumunda satin almayi gerçeklestirirsiniz. Teklifinizin olumsuz olmasi durumunda bütçenize uygun en iyi konaklama tesisi seçenekleri konusunda Sizi ücretiz bilgilendirir.

Konaklama Tesislerinde neden Fiyat yayinlamiyoruz?
AdmTur.com 3000 tesis içerisinde olusan talepler doğrultusunda seçmis olduğunuz konaklama tesisinin müsaitlik durumlarina göre anlik toplu satin amalar yapar. Bu noktada sunulan fiyat avantajlari tamamen kisiye özeldir ve Kisi ile tesis arasinda gizlilik esasina göre ilan ve afise edilmez. Amacimiz bu sistemde konaklama tesisini korumak ve olusan güven ortaminda Sizlere en cazip hizmet fiyatlarini sunmaktir.

 

Ücretsiz Üye Ol %50’ e varan özel indirimlerden sende yararlan
AdmTur.com 3000 tesis içerisinde üyelerine özel firsatlar sunuyor…